Mis Solar kurumsal kimliği ile 2017 yılında faaliyete başlayan firmamız sürdürülebilir enerji sistemlerinin satış, tedarik, pazarlama ve kurulum faaliyetlerini yürütmektedir. Özellikle solar enerji sistemlerinde güneş paneli, jel akü, inverter, solar sürücüler, solar kablo ve konnektör gibi ürün kategorileri ile yenilenebilir ve sürdürülebilir enerji çözümleri gibi yenilikçi ürünlerin yanı sıra solar güç kutuları, solar sulama ürünleri, solar enerjili çatı sistemleri gibi çevre ve enerji dostu endüstriyel çözümlere odaklanmayı ilke edinmiştir.

Mis Solar Enerji, aynı şekilde enerji verimliliğine ve mevcut enerji kaynaklarının maliyet odaklı yöntemlerle kullanımına odaklanan projelerde de yer almaktadır. Müşteriye özel kişiselleştirilebilir proje gruplarına danışmanlık ve mühendislik hizmeti de sağlayan Mis Solar Enerji; doğa ve çevre dostu enerji yöntemlerinin kullanıcı arasında daha da yaygınlaşmasını hedef alan bir vizyon benimsemektedir. Yenilenebilir enerji sektörünün ihtiyaçlarına en nitelikli şekilde yanıt verebilmek adına; solar enerji sistemlerinde en iyi fiyat seçenekleri ile toptan ve perakende olmak üzere müşterilerimize hizmet vermektedir. Bununla birlikte şebekeden bağımsız, çevre dostu, Of Grid (Şebekesiz) Solar Sistemler, On Grid (Şebeke Destekli) solar sistemler, tarımsal solar sulama ve solar ges çatı sistemleri (öz tüketim / şebekeye satış) gibi kurumsal hizmetler ile yenilenebilir doğa dostu, yeşil enerji alanında son teknoloji ürünlerin tedarik - satış ve kurulum süreçlerini gerçekleştirmeye ve bayi ağını genişletmeye öncelik vermektedir.

Misyon

Mis Solar Enerji olarak doğa dostu yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımında farkındalığı arttırma misyonuna öncelik veriyoruz. Bunun yanı sıra sürdürülebilir enerji ürünlerinin kullanımlarının yaygınlaştırılmasını hem son kullanıcı nezdinde hem de kurumsal arenada arttırmayı hedefliyoruz.

Vizyon

Mis Solar Enerji olarak yakın gelecekte yenilenebilir enerji ürünleri için olan farkındalığı daha yüksek düzeylere çıkarmaya odaklanıyoruz. Buna ek olarak ticari kaygıların ötesinde üst düzey bir çevre bilinciyle tükenebilir enerji kaynakları ve doğaya zararlı yöntemlerin kullanımını minimum seviyeye çekecek yenilikçi sürdürülebilir enerji çözümlerinin kullanımına ön ayak olmayı amaçlıyoruz.